
Nog niet zo lang geleden waren we in Apeldoorn om bij Merida de collectie gravelbikes te fotograferen. En als we er dan toch zijn, dan zetten we de racefietsen uiteraard ook voor jullie op een rij. Hieronder vind je dan ook een deel van de collectie racefietsen die bestaat uit de Reacto, de Scultura en de Scultura Endurance. Nu waren we natuurlijk ook op Velofollies, waar Merida ook twee erg interessante aankondigingen deed! Zo zal onderstaande collectie in het voorjaar worden uitgebreid met een nieuwe Reacto. En daarnaast, waar ik zelf erg enthousiast van word, lanceren ze ook hun Custom Design Studio. Daar kan je zelf aan de slag met een configurator voor het ontwerpen van je eigen custom design op je Merida.
Nieuwe ontwikkelingen juichen wij natuurlijk altijd toe, maar ook de huidige Merida Reacto en Merida Scultura modellen, zijn fietsen waar wij op de redactie met erg veel plezier op hebben gereden. Daarnaast hebben ze ook nog de Scultura Endurance voor wat meer comfort. Waar dat verschil in zit, kon je eerder zien in onze video over het verschil tussen de Scultura en de Scultura Endurance.
Op de headerfoto zie je de Merida Reacto Team met Dura Ace Di2 en Vision wielen. De gehele collectie kan je vinden op de website of in het Merida Experience center in Apeldoorn.























Via Merida






