
Deze fiets zal je vandaag niet zien tijdens Parijs-Roubaix 2026. Maar hij is te mooi om niet te delen. Daar waar de profs rijden op de snellere Bianchi Oltre RC (ja ook op kasseien), presenteert het Italiaanse merk een Limited Edition van hun Infinito endurance-racer. Een racer met meer comfort, waarmee je als niet-prof een stukje relaxter over de kasseien kan rijden. Deze Bianchi Infinito valt op door zijn gave design, en als ik eerlijk ben vind ik dit ook een stuk mooier dan de typische celeste kleur van Bianchi. Maar dat is natuurlijk een kwestie van smaak.

55 stuks voor 55 kilometer kasseien
Van de Bianchi Infinito Paris-Roubaix Limited Edition, zoals hij volledig heet, worden er 55 gemaakt. Dit is niet zomaar een getal, maar staat voor het aantal kilometers aan kasseien in de 2026 editie van de ‘Hel van het Noorden’. Dat is ook de bijnaam, die je op de bovenbuis van het frame terugziet. ‘L’enfer du Nord’ is de Franse vertaling van Hel van het Noorden.

Op de zitbuis staat het logo van Parijs-Roubaix, maar het meest opvallend aan het design zijn toch de kasseien. Erg gaaf hoe ze vanaf het balhoofd de kasseien van rood, naar zwart laten overgaan in het witte. De rest van het frame is wit, waarbij de zwarte en rode kleuren terugkomen in de decals van het frame. Het mooie aan dit design vind ik dat het niet overdreven is, maar juist precies goed. Heel subtiel hoe ze de kasseien in het design hebben verwerkt. De frames zijn met de hand gespoten, en boven het bottom bracket krijgt elk frame zijn eigen unieke nummer.

De fiets is verder opgebouwd met Reparto Corsa onderdelen zoals de Cockpit en de wielen. Dit zijn onderdelen uit Bianchi’s eigen fabriek. De Shimano Ultegra Di2 groepset komt met een dubbele powermeter en de prijs van deze Infinito is € 7.950,-.

Welcome kit
De Parijs-Roubaix Infinito komt met een speciale ‘Welcome kit’. Een doosje dat geheel in het Parijs-Roubaix thema is gemaakt. Het doosje bevat een kleine kassei, eigendomsbewijs en een transporthoes. Allemaal uiteraard compleet in het passende thema. Als laatste vind je in deze Welcome Kit een ‘certificaat van echtheid’ die persoonlijk is gesigneerd door Bianchi’s CEO: Alberto Cavaggioni.
Via Bianchi











